6 Nations Floorball Challenge

Za nami międzynarodowy turniej 6 Nations Floorball Challenge.
Była to ostatnia próba przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata Kobiet,które na początku grudnia odbędą się w Szwajcarii. Bardzo dobrze podczas turnieju w Nowym Targu wypadła reprezentacja Polski, która odniosła trzy zwycięstwa i zanotowała dwie porażki.
W kadrze wystąpiły dwie nasze zawodniczki, Malwina Zagórska i Hania Samson oraz Kasia Pawłowska, Patrycja Bernacka, Weronika Noga i Gosia Jabłonowska, które jeszcze niedawno reprezentowały nasze barwy . Ciekawostką jest również fakt,że kilka lat temu występowała w naszej drużynie Alexandra Kurth, która gra w reprezentacji Niemiec.
Mała statystyka "naszych" zawodniczek w turnieju 6 NFC:
Malwina Zagórska - 2 bramki, 1 asysta
Weronika Noga - 3 asysty
Kasia Pawłowska - 1 bramka
Polska - Norwegia 0 - 1
Polska - Słowacja 2 - 6
Polska - Dania 9 - 2
Polska - Łotwa 5 - 2
Polska - Niemcy 7 - 1

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją