Dwa cenne zwycięstwa juniorek starszych z Aligatorem Gdynia!

Za Nami kolejne mecze w kategorii juniorek starszych.

W ten weekend zmierzyliśmy się z naszymi koleżankami z klubu Aligator UKS Chwarzno Gdynia. Piątkowe spotkanie rozegrane na własnym boisku w ZSP nr 3 w Gdyni do samego końca było bardzo wyrównane. Niestety małe boisko nie pozwoliło zaprezentować pełni swoich możliwości naszym zawodniczkom, które próbowały długo rozgrywać piłkę, co przy przy dobrej obronie przeciwniczek było bardzo trudne. Pomimo prowadzeniu gry i wielu sytuacji strzeleckich mecz zakończył się skromnym wynikiem 5:4 na naszą korzyść.

Sobotni rewanż był lepszą odsłoną naszego zespołu. Większe boisko na Hali widowiskowo-sportowej przy AWFiS Gdańsk dało możliwość dokładnego rozegrania piłki co za bardzo nie wychodziło dzień wcześniej. Dziewczyny z większą łatwością kontrolowały grę, doprowadzając do wielu sytuacji strzeleckich. Mecz zakończył się wynikiem 6:2, choć gdybyśmy wykazali się lepszą skutecznością wynik mógły być korzystniejszy. Warto podkreślić, ze w tym meczu zapunktowało aż 6 zawodniczek.

Cieszą zdobyte cenne punkty oraz fakt, że swoje debiuty w tej kategorii wiekowej zaliczyły kolejne zawodniczki naszego zespołu. W tym sezonie trenerka Ania ma nie lada wyzwanie, żeby przy tak licznym składzie ( 26 zawodniczek ) wszystko dobrze poskładać. Takiego "problemu" bogactwa zapewne życzy sobie każdy trener.

Dziękujemy przeciwniczkom za dobrą grę i walkę do samego końca oraz kibicom za przybycie i doping!