Pierwszy turniej eliminacyjny w kategorii juniorek młodszych za nami!

Za nami pierwszy turniej eliminacyjny w kategorii juniorek młodszych.
Do Mrzeżyna pojechaliśmy pełni optymizmu, ale też obaw jak sobie poradzimy z innymi zespołami. Można powiedzieć, że grupa A jest najsilniejszą w rozgrywkach juniorek młodszych. Wszak występują w niej oprócz nas ( aktualny Mistrz Polski ), Jedynka Trzebiatów ( brązowy medalista MP ) oraz Aligator Chwarzno wzmocniony 8 zawodniczkami Dzikich Gęsi Zielonka ( vice Mistrz Polski ). W tym gronie jest też Olimpia Osowa II, która w tym sezonie ma zbierać cenne doświadczenia, gdyż ma w swych szeregach bardzo młode zawodniczki.
Na początku dużo ciepłych słów właśnie na ich temat.Dziewczynki zagrały bardzo ambitnie i w każdym meczu zostawiły serce na boisku. Cieszyły sie z każdej dobrej akcji, strzału,podania. Pomimo duzej różnicy wieku radziły sobie nad wyraz dobrze.Do przewidzenia były porażki z Olimpią I i Aligatorem, ale świetna gra przeciwko ekipie Trzebiatowa jest dla nas bardzo miłą niespodzianką.Do ostatnich sekund trwała walka o korzystny wynik i dopiero w samej końcówce rywalki wykorzystały nasze błędy i wyszły na prowadzenie. Bardzo cieszymy się ze zdobycia 3 bramek w turnieju .
Olimpia Osowa I zasłużenie zajęła pierwsze miejsce w turnieju strzelając łącznie w trzech meczach 30 bramek i tracąc tylko 7! Odnieśliśmy wysokie zwycięstwa nad Olimpią II i Trzebiatowem. Niestety spotkanie z Aligatorem zakończyło się wynikiem remisowym 5-5. Szkoda, gdyż przez większość spotkania byliśmy zespołem dużo lepszym. Niestety w trzeciej tercji podarowaliśmy rywalkom 3 bramki. Każdą z nich można nazwać kuriozalną i na tym poziomie nie mamy prawa takich goli tracić. Pozostał też wielki niedosyt, że nie udało się wykorzystać jeszcze kilku doskonałych okazji do zdobycia bramki. Wiemy nad czym musimy jeszcze pracować i mamy świadomość,że w tej drużynie są ogromne możliwości.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
I miejsce - INTERPLASTIC Olimpia Osowa I
II miejsce - Aligator UKS Chwarzno Gdynia
III miejsce - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
IV miejsce - INTERPLASTIC Olimpia Osowa II

Obraz może zawierać: 20 osób, uśmiechnięci ludzie, boisko do koszykówki