Podsumowanie weekendu!Ekstraliga mężczyzn w Gdańsku!

Za nami kolejny unihokejowy weekend.
Swoje spotkania rozegrały juniorki starsze oraz męski zespół Olimpii .
Panowie sprawili kolejną miłą niespodziankę, pokonując bardzo silny kadrowo zespół z Tych. Dodać należy, że był to ich debiut w hali AWFiS, gdzie swoje mecze rozgrywają również nasze Panie. W dodatku w hali pojawiła się bardzo liczna grupa kibiców spragnionych męskiego unihokeja na najwyższym krajowym poziomie. Przybyli zobaczyli świetny mecz zakończony naszym zwycięstwem 6-5!!! Przypomnijmy, że w pierwszym swoim pojedynku Panowie wysoko pokonali na wyjeździe drużynę z Łodzi.
Tym samym mają na koncie komplet zwycięstw!!!

Teraz parę słów na temat juniorek starszych. Drużyna prowadzona przez Annę Raczkowską w hali AWFiS Gdańsk dwukrotnie zmierzyła się z Jedynką Trzebiatów. W sobotnim meczu do rozstrzygnięcia wyniku potrzebne były rzuty karne, które lepiej egzekwowały rywalki. W niedzielnym rewanżu górą były nasze juniorki, które zasłużenie wygrały 8-5. Zwycięstwo tym bardziej cenne, gdyż w ekipie z Trzebiatowa występują najlepsze zawodniczki z 6 klubów.
Druga drużyna prowadzona przez Piotra Ludwichowskiego spotkała się w lokalnych derbach z Aligatorem Chwarzno i musiała uznać wyższość swoich przeciwniczek. W sobotnim pojedynku nasze dziewczyny wysoko postawiły poprzeczkę rywalkom, które przed sezonem zostały wzmocnione aż 9 zawodniczkami z Zielonki. W niedzielnym rewanżu zabrakło sił i doświadczenia, by nawiązać równą walkę z Aligatorem.
Nie poddajemy się i walczymy dalej. Praca, którą nasze oba zespoły juniorek wykonuje na treningach w przyszłości przyniesie efekty.

Obraz może zawierać: 19 osób, uśmiechnięci ludzie, tekst