Z powodu epidemii koronowirusa nastąpiła przerwa w rozgrywkach. Nie wiemy czy uda nam się jeszcze w tym sezonie wrócić do treningów, meczy i turniejów.

Dlatego czekając na rozwój wydarzeń pragniemy Wam bliżej przedstawić nasz klub, drużyny i trenerów. Dziś zaczynamy cykl – „Poznaj nasz klub”. Na początek zaczniemy od przedstawienia naszych najmłodszych.
W Olimpii Osowa rozpoczynamy szkolenie od dzieci z klas I-III. Najmłodsi uczestnicy naszych zajęć mają po 7- 8 lat. Podczas treningów zwracamy uwagę na ćwiczenia ogólnorozwojowe, gry i zabawy oraz poznajemy podstawy techniki. W tym wieku nie ma regularnych rozgrywek, więc rozgrywamy tylko turnieje towarzyskie. Dzieci dobrze się bawią i cieszą z możliwości rywalizacji z rówieśnikami. Niedawno na zaproszenie Pani Jagody Wieczorek uczestniczyliśmy w takim turnieju w SP 27 Gdańsk. Było dużo świetnej gry, emocji i co najważniejsze dobrej zabawy.
Treningi dla najmłodszych odbywają dwa razy w tygodniu w SP 81 Gdańsk Osowa ( trener Piotr Ludwichowski ) oraz SP 47 Gdynia ( trener Paweł Ludwichowski ).

W najmłodszej kategorii bronimy tytułu Mistrza Polski Dzieci, który wywalczyliśmy rok temu w Łochowie. Mamy nadzieję, że również w tym sezonie uda nam się pojechać do Łochowa i powalczyć o medal.

Obraz może zawierać: 32 osoby
Obraz może zawierać: 13 osób, ludzie uprawiający sporty i boisko do koszykówki