Sukces naszych zawodników i zawodniczek na turnieju kadr wojewódzkich!

Zwycięstwem naszych dziewcząt zakończył się turniej Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich – Puchar Polski Województw, który odbył się w miniony weekend w Chudku.
Z powodu pandemii w imprezie wzięło udział mniej drużyn niż pierwotnie planowano. W tej sytuacji rozegrano mecze rewanżowe. W obu kategoriach dziewcząt i chłopców uczestniczyły Mazowiecka Kadra Wojewódzka, Pomorska Kadra Wojewódzka i Wielkopolska Kadra Wojewódzka. Poziom drużyn i poszczególnych zawodników był bardzo wysoki, co potwierdza, że szkolenie wojewódzkie jest świetnym uzupełnieniem szkolenia klubowego i jest bezpośrednim zapleczem kadr narodowych.
Wyniki i gra naszych młodziczek zrobiły na każdym duże wrażenie, gdyż w czterech spotkaniach zdobyły 24 bramki, tracąc tylko 1.
Gorzej poszło naszym chłopcom, którzy przegrali swoje spotkania. Na pocieszenie pozostaje fakt, że z meczu na mecz grali coraz lepiej i wyciągali wnioski z popełnianych błędów. Wielu z nich jest rocznikowo młodszych od przeciwników i będą mieli szansę poprawić swój wynik za rok.
WYNIKI DZIEWCZĄT:
Pomorska KWM – Wielkopolska KWM 8 – 0
Pomorska KWM – Mazowiecka KWM 6 – 1
Wielkopolska KWM – Pomorska KWM 5 – 0
Mazowiecka KWM – Pomorska KWM 5 – 0
Najlepsza zawodniczka - Natalia Milczyńska
Wyróżnienie - Urszula Pniewska
WYNIKI CHŁOPCÓW:
Pomorska KWM – Wielkopolska KWM 3 – 5
Pomorska KWM – Mazowiecka KWM 2 – 6
Wielkopolska KWM – Pomorska KWM 1 – 5
Mazowiecka KWM – Pomorska KWM 0 – 3
Najlepszy zawodnik - Kuba Bieniasz Krzywiec
Wyróżnienie - Piotr Toczek