Udany weekend seniorek!

Za nami fantastyczny weekend Olimpii Osowa 🙂 Dziś kilka słów na temat seniorek zaś jutro pochwalimy się występem juniorek młodszych. Pierwsza drużyna kobiet w świetnym stylu pokonała zespół z Zielonki 11 – 2. Graliśmy szybko, kombinacyjnie i skutecznie. Nasza przewaga ani przez moment nie podlegała dyskusji choć trzeba przyznać, ze drużyna przyjezdna kilka razy groźnie zaatakowała naszą bramkę i dwukrotnie udało im się pokonać Patrycję Bernacką. Zawodniczką meczu w Olimpii została wybrana Wiktoria Matera. Kolejne spotkanie w ramach Ekstraligi Kobiet zaliczyły zawodniczki Olimpii Osowa 2. Tym razem wyjazdowe spotkanie przyszło nam zagrać z wiceliderem tabeli. Niestety szybko stracona bramka spowodowała niepotrzebne nerwy i błędy z tego wynikające. Po pierwszej tercji przegrywaliśmy już 6:0 a nasza gra nie wyglądała najlepiej. Po analizie w szatni trenerzy zadecydowali o zmianie taktyki. To przyniosło zdecydowanie lepszą grę. Druga i trzecia tercja wyglądała tak jak chcieliśmy. Cała drużyna zasłużyła na pochwałę. Nasz młody zespół wciąż się uczy i z meczu na mecz robi postępy. Dziękujemy drużynom z Zielonki i Trzebiatowa za dobre mecze!