XIV Amatorskie Mistrzostwa Osowy za nami!

Ok. 40 zawdoników, amatorów powalczyło o tytuł Mistrza Osowy w tenisie stołowym w turnieju organizowanym przez Stowarzyszenie KS Olimpia Osowa oraz Zespół Szkół nr 2 w Gdańsku Osowej. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 kategorie wiekowe - do lat 15, kategoria Open Kobiety oraz Open Mężczyźni.

Tenis stołowy 2018
Wśród Pań nie miała sobie równych Marzena Grdeń, która w sześciu spotkaniach nie straciła żadnego seta. Na drugim miejsu uplasowała się Martyna Pawełczak, a trzecie miejsce wywalczyła Dagmara Formańska. Wszystkim Paniom gratulujemy walecznej postawy oraz pięknej gry.

6. Joanna Dymowska

W kategorii do lat 15 na największe słowa uznania zasłużyła Agnieszka Pacek, która stawiła czoło szcześciu przeciwnikom - pięciu pokonała do 0, a swojemu bratu, Adamowi Pacek zdołała urwać seta w walce o I miejsce. Trzecie miejsce wywalczył Rafał Drozd.

7. Jordan Kostęcki

Dużych emocji dostarczyły kibicom spotakania w grupie męskiej. Panowie zostali podzieleni na 4 grupy, w których "każdy grał z każdym". Już w grupach doszło do bardzo ciekawych spotkań na miarę finału. Była walka, pot i na szczęście obyło się bez łez :) Z grup wychodziło 2 uczestników z najwyższą ilością punktów, którzy spotakli się ze swoimi rywalami w ćwierćfinałach.

W grupie "A" awans do ćwierćfinałów uzyskali Wojciech Zajdzińki i Marcin Popek

w grupie "B" Piotr Dudziak i Andrzej Reich

w grupie "C" Mieczysław Turzyński i Sebastian Dąbrowski

w grupie "D" Marcin Reducha oraz Jacek Piastowski.

19. Maciej Kamieński, Bartosz Matysek

Nagrody i statuetki dla najlepszych w swoich kategoriach wiekowych wręczyli Małgorzata Biernat - członek Zarządu Klubu Olimpia Osowa oraz Dariusz Milczyński Prezes Klubu.

Nagrody specjalne, za wieloletnie uczestnictwo w turniejach organizowanych przez Stowarzyszenie, otrzymali: Albert Ignatowicz, Jacek Piastowski, Zdzisław Pciachowski, Robert Litka oraz Andrzej Reich. Dziękujemy, że przez tyle lat zaszczycacie nas swoją obecnością!

Tenis stołowy 2018Tenis stołowy 2018Tenis stołowy 2018Tenis stołowy 2018

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom za chęć spędzenia wolnego czasu podczas turnieju. Zapraszamy 10 lutego (sobota) na turniej badmintona, który również odbędzie się z ZSO nr 2, zapisy na miejscu (w godz. 9.00-9.45), start o godz. 10.00.